3 – Üç – Drei - 2010 izle, 3 – Üç – Drei - 2010 Filmi izle, 3 – Üç – Drei - 2010 Türkçe Dublaj izle

3 – Üç – Drei – 2010 Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
3 – Üç – Drei – 2010 Türkçe Dublaj izle

Hanna ve Simon 20 yıldır beraberdirler. Berlin’de bazen sürtüşmeli bir harmoni tutturmuş bir hayat sürmektedirler. Alımlı, modern, olgun, çocuksuz, kültürlü, aklı başında kişilerdir. İlişkiler, çocuk sahibi olma isteği, beraber eve çıkma, düşük yapma, kaçıp geri dönme: haber sunucusu Hanna ve sanat teknisyeni Simon 20 yıla tüm bunları sığdırmışlardır fakat önlerini artık pek görememektedirler. Ta ki ikisi de, birbirlerinden habersiz bir şekilde aynı erkeğe, Adam’a aşık olana kadar… Bafta adayı “Run Lola Run” filmi ile kültleşen, “Perfume: The Story of a Murderer”, “Paris, je t’aime” ile de beğeni toplayan yönetmen Tom Tykwer’ın modern ilişkileri biraz alaycı ve komik bir dille irdeleyen son filmi, geçtiğimiz aylarda İstanbul Film Festivali’nde seyirciyle buluşmuştu. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. Jaybaba diyor ki:
  0
  0

  aleykum selam kardeşim.. Ama burası arifan seisti değil.. Niyetimiz sadece reklamını yapmaktı.. arifanın seistinden mail, yada mfcşteri servisi numarasını arayarak deneyebilirsiniz.. ayrıca bazen gecikmeler olabilir ama eylfcl sayısı gelmiş olması gerekirdi.

 2. ahmet diyor ki:
  0
  0

  part7 çalışmıyor..tekrar eklemeniz mümkünmü acil de


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.