30′undan Önce Yapmanız Gerekenler izle, 30′undan Önce Yapmanız Gerekenler Filmini izle, 30′undan Önce Yapmanız Gerekenler Türkçe Dublaj izle, 30′undan Önce Yapmanız Gerekenler Full izle

30′undan Önce Yapmanız Gerekenler Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
30′undan Önce Yapmanız Gerekenler Türkçe Dublaj izle

a Yirmili yaşlarının sonuna yaklaşan bir arkadaş grubundakilerin umutsuzca yetişkin hayatının gerekliliklerini ve sorumluluklarını reddetmelerini anlatıldığı seksi ve zeki bir komedi.. Jetfilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. hulusi soydan diyor ki:
  0
  0

  film bir yandan arkadaşlık, yaşamlar ve aile konusunu işlerken, futbol sevgisini ,buna bağlı olarak vefa duygusunu yansıtmakta … ama ne yazık ki , bir klasik sinema tutkunu insana verebileceği fazla birşey yok … ben yalnızca futbol tutkunu ve futbol oyuncusu biri olarak filmi izledim…filmin finali güzeldi .

 2. MONGOKLU diyor ki:
  0
  0

  Saçmaa Sapan bir film… Hayatımdan 1.5 saat boşuna gitti.Belirli bir konusu yok,hiç birşey anlamadım

 3. laris diyor ki:
  0
  0

  çok güzel!!!!!!!!!!!!!!!


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.