Adalet Için Iyi Geceler izle, Adalet Için Iyi Geceler Filmini izle, Adalet Için Iyi Geceler Türkçe Dublaj izle, Adalet Için Iyi Geceler Hd izle

Adalet Için Iyi Geceler Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Adalet Için Iyi Geceler Türkçe Dublaj izle

Luke Perry'nin canlandırdığı John Goodnight, çocukluğundaki zor günlerde ailesiyle birlikte göç ederken aynı arabada Bölge Yargıcı da seyahat etmektedir. Bir anda acımasız haydutların saldırısına uğrarlar ve John'un ailesi öldürülür.Zaman geçer ve John, Avukat olmuştur ve sonrasında da minik bir atamayla Bölge Yargıcı...Aklındaki intkam fikriyle başa çıkabilecek midir? Jetfilmizle.Com Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. TEKİN diyor ki:
  0
  0

  Film her yönü ile çok güzel bir vestern. İtibarını yitirmesi için elden gelen gayreti kendi ulusal ordusuna reva gören bugünün siyasetine maşa olmuş yargıç ve savcıların izlemesi ümidiyle. Teşekkürler Admin.

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:20.0) Gecko/20100101 Firefox/20.0
  1.1.1.18

 2. şafak diyor ki:
  0
  0

  güzel film

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.97 Safari/537.22
  78.191.177.65

 3. Uğur Hakan GÖKHİSAR diyor ki:
  0
  0

  Güzel bir vestern filmi izledim. Daha hareketli vestern filmleri izleme dilek ve niyetlerimle…

 4. wwwlllaaaddimirow diyor ki:
  0
  0

  film baya güzel 4/5

 5. wcambaz diyor ki:
  0
  0

  admın pamuk prenses ve avcıyı yuklermısınnnnnnnnnnnn


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.