Annemin Yeni Sevgilisi Filmi izle, Annemin Yeni Sevgilisi Türkçe Dublaj izle, Annemin Yeni Sevgilisi Full izle

Annemin Yeni Sevgilisi Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Annemin Yeni Sevgilisi Türkçe Dublaj izle

Henry (Colin Hanks) 2 sene yurtdışında gizli bir FBI görevinde çalıştıktan sonra yaşadığı yer olan Shreveport, Louisiana’ya geri döner. Henry’nin yokluğunda, bir zamanlar şişman ve mutsuz bir kadın olan annesi Marty (Meg Ryan) kendini yeniden yaratarak kilolarında kurtulmuş, ince çekici ve hayat dolu bir kadın olmuştur. Etrafındaki tüm erkekler Marty’e ilgi duymaktadır vede bu ilgiden Marty çok memnundur, keyfini sürmektedir. Henry annesinin bu yeni halini nasıl idare edeceğini bilememektedir ama nişanlısı, Emily (Selma Blair) ise Marty’nin bu durumu ile çok eğlenmektedir. Marty’nin uygunsuz davranışlarını Emily sonuna kadar desteklemektedir ancak Henry bu durumu asla kabullenemez. Tommy (Antonio Banderas) ve 2 Avrupalı ortağı Niko (Tom Adams) ve Jean-Yves (Eli Danker), Benini’nin meşhur heykeli olan “Anne ve Çocuk”u müze’den çalmaya niyetlidirler. Beklenmedik bir anda karşısında seksi ve güzel Marty ortaya çıkınca, Tommy birazcık eğlence için ona vakit ayırmaya karar verir. Hırsızlık planları yaparken Marty’e de aşık oldur ve olaylar iyice karışmaya başlar. FBI Büro Şefi John Conrad (Keith David) Henry’e yeni görevini tanımladığında, takip etmesi gereken uluslararası hırsızın aslında annesin sevgilisi olduğunu anlar fakat bunu annesine açıklayamaz. Bu durumda Henry annesini de takibe almış olur, görüşmelerini dinlemeye alır…en zor olanı ise annesinin romantik anlarında onları diğer FBI ajanları ile birlikte onu dinliyor olmasıdır.

Yapım: ABD , Almanya
IMDB Puanı: 5.2
Süre: 1saat 37dk
Oyuncular: Antonio Banderas, Meg Ryan, Colin Hanks
Senaryo:
Yönetmen: George Gallo

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. YORGUN EMEKLİ diyor ki:
  0
  0

  ZEVKLE SEYREDİLİR ELİNİZE SAGLIK TÜM EMEGİ GECENLERE TEŞEKÜRLER

 2. revaz diyor ki:
  0
  0

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:30.0) Gecko/20100101 Firefox/30.0
  1.1.1.18

 3. Murat diyor ki:
  0
  0

  izlenmeye deger harika bir yapit filmin sonundaki parca olaganustu Taabiki bir Banderas filmi tskler admin emegine saglik

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/30.0.1599.69 Safari/537.36
  1.1.1.18

 4. arya diyor ki:
  0
  0

  ehhh türünden ama banderas için izlenir

 5. ŞULE diyor ki:
  0
  0

  GÜZEL FENA DEĞİL….. İZLENİLEBİLİR….


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.