Aşk Kapıyı Çalınca izle, Aşk Kapıyı Çalınca Filmini izle, Aşk Kapıyı Çalınca Türkçe Dublaj Hd izle

Aşk Kapıyı Çalınca Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Aşk Kapıyı Çalınca Türkçe Dublaj izle

İnsan sevgilisinin aslında başka biri ile nişanlı olduğunu öğrenmek gibi berbat bir durumdan henüz kurtulduğu ve artık hiçbir şeye ve özellikle de kendine inanmamanın eşiğinde bulunduğu New York'ta yaşarken nasıl olur da aşkı bulur? Nasıl mı? Sadece dost tavsiyesi üzerine, tanımadığı adamlarla baş başa görüşmeye razı olmaktan ibaret, tipik Amerikan geleneği olan 'blind date' lere çıkmayı kabul ederek. Sevimli kahramanımızın olayında bu çöpçatan; onun uzun zamandan beri evli olan küçük kız kardeşi Jo'dur. Ve harikulâde güzel olduğu kadar da başarılı, parlak bir gazeteci olan Lucy için serüven başlar ... JetFilmizle.Com Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. nur diyor ki:
  0
  0

  bu filmi ne zamandır arıyordum tekrar izlemek için bazı bölümlerde sorun var ama olsun film cok güze leonardo d caprio ve johnny deep çok tşşekkürler

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.172 Safari/537.22
  1.1.1.18

 2. cef diyor ki:
  0
  0

  Film çok güzel.. Filmin konusu hakkında bilgi veren Roza arkadaşa çok teşekkür ederim. Bazı bölümlerinde sorun var. Ama çok başarılı bir yapım.. Genç yaşlarına rağmen başroldekiler harika oynamışlar.. Admin teşekkür ederim. Filmin ismini değiştirirsen daha çok kişi izleyebilir.

 3. roza diyor ki:
  0
  0

  What’s Eating Gilbert Grape (1993) filmin adı bu.

  Eşinin intiharının ardından psikolojisi bozulan ve evinden dışarı çıkamayan obez bir anne, iki sorunlu kız kardeş ve zeka engelli Arnie. Gençliğin verdiği “var olma problemlerini” derinden yaşayan Gilbert, hayallerini gerçekleştirmeye fırsat bulamaz çünkü yaşam amacı, bu sıkıcı banliyöde ailesine sahip çıkmaktan öteye gidemez; ta ki aşkla tanışana kadar… Lasse Hallström’ün Amerika’da çektiği ikinci film olan 1993 yapımı ‘What’s Eating Gilbert Grape’, kardeşlik ve aileye dair büyük lafları iddiasız ve naif bir dille söylerken, diyalogların ve doruk sahnelerinin sömürüye başvurulmadan izleyiciye aktarılması filmi özel bir yere taşıyor. Genç Johnny Deep, Leonardo DiCaprio ve Juliette Lewis’in performansları olgunluk dönemlerini aratmayacak cinsten. DiCaprio’nun, Arnie rolüyle 19 yaşında Oscar adaylığı kaptığını hatırlatalım…

 4. berrin diyor ki:
  0
  0

  Film yanlış kontrol etseniz iyi olur


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.