Atlı Karınca izle, Atlı Karınca Filmini izle, Atlı Karınca Türkçe Dublaj izle, Atlı Karınca Hd izle

Atlı Karınca izle

Film Açıklaması
Atlı Karınca izle

Erdem, Sevil ve çocukları Edip ve Sevgi’nin küçük bir kasabada süren yaşamları, Sevil’in annesinin felç geçirmesi sonucu İstanbul’a taşınmalarıyla değişime uğrar. Edip, yatılı okulda olduğu on yıl boyunca evden uzaklaşmıştır; Erdem’in ise iyi bir yazar olma hayalleri sürmektedir. bir şekilde değişen tavırlarını, içine kapanmasını ve mutsuzluğunu fark eden Sevgi’nin ani tavır değişikliklerinden şüphelenen Sevil, evin içerisinde yaşanan bazı olayları sorgulamaya girişir ve yıllardır kapalı kapılar ardında saklanan sırrı keşfeder. Erdem bir trafik kazasında yaşamını kaybedince, ölümü ailede yeni sırların ortaya çıkmasına neden olur. Küçük bir ailenin her üyesi hayatları boyunca tek başlarına taşımak zorunda kalacakları gerçeklerle baş başa kalır. Kendilerine bile itiraf edemedikleri bu sır nedir? JetFilmizle.Com Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. naciye diyor ki:
  0
  0

  teşekkürler herkesin izlemesi gerek..bence uyanık olmalı ve bu turlü davranışa meyilli olanları tespit etmek açısından..saol admin..

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/34.0.1847.116 Safari/537.36
  1.1.1.18

 2. bir dost diyor ki:
  0
  0

  **NERGİS ÖZTÜRK**

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/31.0.1650.63 Safari/537.36
  1.1.1.18

 3. ayşe diyor ki:
  0
  0

  dunyanın gerçeği ve ne yazık kı devletın bu konuda yaptgı hıçbir şey yok! en tuhafı da hıç beklemdgnz statusu olan ınsanların boyle sapık ruhta olablmesı!…ınsanlar nasıl katıl olur bılmyrm ama katıl olunabılecek bır sebep!

 4. ece diyor ki:
  0
  0

  filmi beğendm sayılır ama bazı yerlerde kopukluk var sanki

 5. Bilal diyor ki:
  0
  0

  belgin “miğdem ” değil midem

 6. Dilara diyor ki:
  0
  0

  Flim cok guzldi ama sonlarına dgru bıraz sacmalamıslar:)

 7. belgin diyor ki:
  0
  0

  miğdem bulanarak izledim…

 8. mustafa kemal eriş diyor ki:
  0
  0

  Yukardaki yorum yapan filmkolik arkadaşın her kelimesine aynen katılıyorum…Ellerinize sağlık, iyiki sizler varsınız..saygı ve sevgilerimle….

 9. fılmkolık diyor ki:
  0
  0

  admın once kesıntısız ızledıgım ıcın fılmı ellerıne saglık fılmı cok sıtede denedım ama acmıdı.bu adreste kesıntısız ızledım bundan sonra bu adresteyım.emegı gecen herkese tskler.yonetmenın ellerıne saglık cok guzel bır fılm olmus.aglamaklı ızledım fılmı ewet bunlar ınsnoglunun gerceklerı malesef.allah boyle ınsanların belasını versın verdıde gecte olsa annesı frk ettı. serefsız adam bırde sıır yzmıs ne dıyeyım allah bel.versın.guzel gunler onları beklıyor


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.