Baskı izle, Baskı Türkçe Dublaj izle, Baskı Filmini izle, Baskı 2012 izle, Baskı Hd izle

Baskı – Orda 2012 Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Baskı – Orda 2012 Türkçe Dublaj izle

Rusya’da ödüllere boğulmuş tarihi bir film… 14 yüzyıl’da Orta Asya… Tatar Hanı, kardeşi tarafından öldürülmüştür Kraliçe Taidula ise körlük hastalığına yakalanmıştır Moskova şehrinin yöneticisi Aziz Alexius, Kraliçe Taidula’nın hastalığını iyileştirir ve tüm Rusya için mucizevi bir insan haline gelir.. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. DEM diyor ki:
  0
  0

  yorum yapanların hepsi hırıstiyan dinine aiit bir filim oldugu için kötülemişş buera bile senin benin allahım diye dinler arası ayrım yapıldıgını hissediyorum o yazanların hiçbiri müslüman olamaz.filim çok ii degil ama dönemine göre iimiş galiba.

 2. DEM diyor ki:
  0
  0

  yorum yapanların hepsi hırıstiyan dinine aiit bir filim oldugu için kötülemişş buera bile senin benin allahım diye dinler arası ayrım yapıldıgını hissediyorum o yazanların hiçbiri müslüman olamaz.filim çok ii degil ama dönemine göre iimiş galibaş

 3. vetat diyor ki:
  0
  0

  çok berbat

 4. Mustafa diyor ki:
  0
  0

  ne yapmak istedikleri, konusu vurgusu nelerden ibaret, belgesel mi? yoksa konulu bir film mi? demeyi bir türlü aklımdan çıkaramadığım.yukarıda nasıl rating 1 oyda 10 alan …daha sayamadığım kelimer yığını bir film. İzleyinde görün :))

 5. bayram diyor ki:
  0
  0

  izleme deymez

 6. bayram diyor ki:
  0
  0

  coke berbat

 7. Umut diyor ki:
  0
  0

  Bir boka benzemiyor. sonuna kadar belki bir bok olur diye bekledik.. nanay… seslendirme berbat yarısından çoğu anlaşılmadığı gibi alt yazı da yok.. bence bu film ödüle değil küfre boğulur bundan böyle :))

 8. gokhan diyor ki:
  0
  0

  İzlemeye!!!!!deymezzz!!!!

 9. kusursuz diyor ki:
  0
  0

  İZLENECEK GİBİ DEĞİL

 10. sare ege diyor ki:
  0
  0

  çok ödüllü filmler güzel olmaz derler ama bakalım izleyip görücez:)

 11. sayınbaş diyor ki:
  0
  0

  ses cok berbaaaaaat 🙁 film güzel olabilir belki ama hiçbişi anlaşılmıyo


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.