Bir Dilim Suç filmini izle, Bir Dilim Suç izle, Bir Dilim Suç Full izle, Bir Dilim Suç Türkçe Dublaj izle

Bir Dilim Suç Filmi Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Bir Dilim Suç Filmi Türkçe Dublaj izle

Kibar bir kokain satıcısı olan isimsiz kahraman, yıllarca polise yakalanmamayı başarmış, işinde profesyonel bir arabulucudur. İngiliz uyuşturucu mafyasında aranan bir isim olduğundan çalıştığı süre boyunca kendisine büyük bir servet yaratmıştır ve artık emekli olmayı planlamaktadır. Ancak, öncesinde bitirmesi gereken iki görev vardır: kayıp bir kızı bulmak ve yüklü miktardaki bir uyuşturucu nakliyesini başarıyla gerçekleştirmek. Son iki görevi de diğer işleri gibi sorunsuz mu geçecektir yoksa her şey birbirine mi karışacaktır Jetfilmizle.Com Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. zeynep diyor ki:
  0
  0

  koskocaman bir zaman kaybı

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/35.0.1916.153 Safari/537.36
  1.1.1.18

 2. Rojbin diyor ki:
  0
  0

  bu film açılmıyor ya :((

 3. johny diyor ki:
  0
  0

  bu filmi gerçekten zeki olan bi insan ilk izleyişinde anlıyabilir..ben çok beğendim gerçekten cok farklı ve izlenmeye değicek bi film diye düşünüyorum..


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.