Birinci Sınıf izle, Birinci Sınıf Filmini izle, Birinci Sınıf Türkçe Dublaj izle, Birinci Sınıf Hd izle

Birinci Sınıf Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Birinci Sınıf Türkçe Dublaj izle

84 yaşında ilkokula yazılan Kenyalı Kimani Maruge'nin gerçek hikayesi… 2002 yılında Kenya hükümeti ilköğretimin parasız olacağını ilan eder. Küçük bir dağ köyündeki ilkokulun yeni bir öğrencisi vardır artık; 80'lerindeki Kimani Maruge (Oliver Litondo)… Yıllarca ülkesinin özgürlüğü için savaşan bu yaşlı adam, şimdi eğitim görmek için okul sırasına oturmuştur. Öğretmen Jane Obinchu (Naomie Harris), Maruge'nin bu çabasını canı gönülden destekler. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. aslan pöge diyor ki:
  0
  0

  dram türünün en muhtesem filmlerinden biri fedekarlık,samimiyet,gizem,inanç gibi bütün duyguları uyandırıyor ruh dünyamızda emeği geçen arkadasları canı gönülden kutluyorum..

 2. şevket dilmaç diyor ki:
  0
  0

  izlenmesi gereken muhteşem bi fil herkese tavsiye ederim emeği geçen herkesi tebrik ediyorum


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.