Çakal Filmi izle, Çakal Full izle, Çakal Filmini izle

Çakal Filmi izle

Film Açıklaması
Çakal Filmi izle

Film, İstanbul’un arka sokaklarında, karanlık dünyalarda var olmaya çalışan Akın isimli genç adamın öyküsü anlatılıyor. İstanbul'un yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Akın’ın hayatı, annesinin ölümüyle şekil değiştirmeye başlar. Çalıştığı marangoz atölyesinden çaldığı parayla yeni bir hayat kurmayı planlarken, sevgilisi Deniz’in bu planı saçma bulup onu terk etmesi, arkadaşı İdris’in yaptığı teklifi kabul etmesine sebep olur. Bu teklif ona yeni bir başlangıç fırsatı sunar. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan Akın’ın, gerçek dünyadaki umursamaz ve korkusuz duruşu, patronun gözünden kaçmaz. Fakat bu yeni başlangıç yeni düşmanları da beraberinde getirir. JetFilmizle.Com Sunar iyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. fatih diyor ki:
  0
  0

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.107 Safari/537.36
  1.1.1.18

 2. mesut diyor ki:
  0
  0

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/31.0.1650.63 Safari/537.36
  1.1.1.18

 3. feritttt diyor ki:
  0
  0

  mehmet terbiyesizliğin lüzumu yok adamgibi konuş film açılmıyorsa başka bir siteden izle yada yorum yapıp insanların huzurunu kaçırma ahlaksızlığın bin para admin şu yorumu kaldır açılmayan filmleride kontrol et mehmet gibi dengesizlerin terbiyesizlikleri gibi terbiyesizler çoğalmasın kardeşim lütfen

 4. memet diyor ki:
  0
  0

  alırım filmi götüne sokarım sağlam film koy 3 saat zamanımı aldın ananı 3 saat sikmem lazım

 5. gürhan diyor ki:
  0
  0

  film açıkmıo başkan bir çok filmde olduğu gibi

 6. onur diyor ki:
  0
  0

  film acılmıyor admin 🙁

 7. mustafa diyor ki:
  0
  0

  çok sağlam bir film.herkese tavsiye ederim.


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.