Devlerin Günahı izle, Devlerin Günahı Filmini izle, Devlerin Günahı Türkçe Dublaj izle, Devlerin Günahı Hd izle

Devlerin Günahı Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Devlerin Günahı Türkçe Dublaj izle

Film zamanında kendisini reddetmiş olan yaşlı ve hasta babasının eski bir arkadaşıyla ilgili araştırma yapan genç bir gazetecinin hikayesini konu ediyor. Bu iki adamın arasındaki karmaşık ilişkinin İspanya iç savaşının korku dolu yıllarına kadar gitmesi tutku, ihanet, aşk ve din üzerine zorlayıcı bir dramayla bizi karşı karşıya bırakıyor. Hikaye affetmenin zamansız gücünün önemini baz alıyor. JetFilmizle.Com Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. karadenizli diyor ki:
  0
  0

  ece….senin uykun gelmiştirde ondan uyumuşsun..)))))

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:20.0) Gecko/20100101 Firefox/20.0
  85.102.201.33

 2. ece diyor ki:
  0
  0

  film boyunca iki kez uyuya kaldım. senaryo güzel fakat konu o kadar ağır ilerliyorki uyumamak elde değil.. bence bu film yerine başka bişey izleyin derim.. sıkıcı…

 3. Ferdi diyor ki:
  0
  0

  GüzeL


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.