Eylül Şafağı izle, Eylül Şafağı Filmini izle, Eylül Şafağı Türkçe Dublaj izle, Eylül Şafağı Hd izle

Eylül Şafağı Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Eylül Şafağı Türkçe Dublaj izle

1857'de Utah'ta, bir grup göçmen seyahat ettikleri vagonda yerli Mormonlar tarafından katledilir. Çocuklu, kadınlı 140 kişi öldürülmüştür. Tüm bunlar yaşanırken, biri Mormon, diğeri göçmen 2 kişi arasında bir aşk başlar. JetFilmizle.Com Sunar İYi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. pegasusmen diyor ki:
  0
  0

  **** Küfürlü yorum yok arkadaşlar, lütfen ****

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Trident/7.0; rv:11.0) like Gecko
  141.101.105.157

 2. lina derya diyor ki:
  0
  0

  film çok acıklıydı…masum ve savunmasız canların sırf ganimet için katledilmesi..bunun içinde mazeret olarak günahkarlıkla suçlayıp dini öne sürmeleri…hayatın acı gerçeklerinden bir örnek bir insanlık ayıbı…Amerikanın özellikle bir aç yüzünü daha görmüş olduk..

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/535.1 (KHTML, like Gecko) Chrome/14.0.835.186 Safari/535.1
  78.190.41.48

 3. selim diyor ki:
  0
  0

  Zafer yorumcusu sen din adına ne biliyorsun ki? Bağnaz olan din değil senin gibiler şurda herkes film izlemeye gelmiş sen ise şurdan bile nemalanma peşindesin! Lanet olsun dediğin bu ülkeden o zaman git ne işin var bu ülkenin ekmeğini yiyorsun ama bu ülke varoldukça nankörlerde varolacak!!! zavallık olan Türk halkı değil zavallı olan sensin bu ülkede türk ve kürtler kardeşçe yaşadılar yaşarlarda senin gibiler kendini türk sananlarla senin zihniyetinde kendini kürt sananlara yüzünden bu ülke bu halde Bİ SUSUNDA RAHATÇA YAŞAYALIM BU ÜLKEDE SENİN GİBİLER KONUŞTUKÇA RAHAT DEĞİL BU ÜLKE.

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.57 Safari/537.17
  78.185.227.86

 4. Seriko diyor ki:
  0
  0

  nane nane nane nane şahaneyyim şahhane çikita muz muz buz gibiyim buzz

 5. hsnkty diyor ki:
  0
  0

  dine ve dindara bölücü diyen zavallılar.asıl dinsizlik çukurunda boğulan ve insanların hem dünyasını hem ebedi hayatını zindan edenler asıl bölücü ve bağnaz sizlersiniz.evet ne yazıkki uyuyorsunuz ve bir gün uyandığınızda çok geç olabilir.ozamanameller olamayacak hesap sorulacak.şimdi ise ameller var hesap yok çok geç olmadan uyan zafer uyan.

 6. samet diyor ki:
  0
  0

  izzet zafer bey dogru soyluyor adam siyaset yapmıyor dogru soyluyor zafer kocum bolucu sensin AKP liain zafer galiba zoruna gitti

 7. İzzet diyor ki:
  0
  0

  Zafer bey burada siyaset yapıp bölücülük yapacağına adam gibi filmini izle lavuk…

 8. pati pisi diyor ki:
  0
  0

  lanet olsun bu gibi insanlığa

 9. FİLMKOLİK diyor ki:
  0
  0

  COK DRAMATİK İZLENMESİ GEREKEN BİR FİLM DİYE DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDERİM 10 ÜZERİNDEN 7 DİYORUM..

 10. zorro diyor ki:
  0
  0

  izledim ve ağladım başka bişey demiyorum

 11. Jasmine diyor ki:
  0
  0

  mükemmel…

 12. Zafer diyor ki:
  0
  0

  İşte din budur arkadaşlar. Ne bir eksik hatta daha fazla. Dinin bağnazlığının yaptıramayacağı şey yoktur.Çocuk ne diyor? Beni öldür ki vicdanım özgür olsun yoksa böyle yaşayamam diyor.Bu akp ikdidarında hepimiz uyuyoruz ve uyumaya devam ediyoruz.Zavallı bizler.Zavallı Türk milleti.Acaba İMAM HATİP ÜNİVERSİTELERİ olmaz mı? OSLO ‘da kürt imamhatip sözü de verilmiş midir acaba? Ülke elden gidiyor ama şehit yakınları protestocu kadını dövüyor.Lanet olsun böyle ülkeye böyle iktidara. Yaşasın BONEY M 🙂

 13. Besim diyor ki:
  0
  0

  Çok beğendim, elinize sağlık teşekkürler

 14. fatma diyor ki:
  0
  0

  ğüzeldi


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.