Güzel Çocuk izle, Güzel Çocuk Filmini izle, Güzel Çocuk Türkçe Dublaj izle, Güzel Çocuk Hd izle

Güzel Çocuk Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Güzel Çocuk Türkçe Dublaj izle

Bill ve Kate üniversitedeki oğulları için duygusuz bir evliliği sürdüren bir çifttir... Oğulları pek mutlu görünmese de onun okuldaki 17 kişiyi (hocalarını, arkadaşlarını ve kendisini) öldürdüğünü duyduklarında şok olurlar. Herkes ve basın onları canavarlar olarak görürken acılarıyla baş etme ve hayatlarına devam etme mücadelesi verirler. Kavgaları sürdükçe birbirlerinden başka kimseleri olmadığını daha da iyi anlarlar. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. irem diyor ki:
  0
  0

  çok güzel

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.152 Safari/537.22
  1.1.1.18

 2. emly diyor ki:
  0
  0

  kajhvsg bsfsedx olksh hangr hnas lgfsdexvd sfxcfdjh lfades end ksfdxes two hases ibzgvsda olmdfe kle bhgsdex wdgbwfdse hfswtknbcfdr end lcxzsadesg hsgsfd daewswwgv nfzdxssaw end hangry and hfdsw asvhxn hanry and yakin arkdaş hdsecz gsdex mi and fdsexzhs ghxbsd llkzjsv…..

  Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.57 Safari/537.17
  212.252.146.26

 3. aitach diyor ki:
  0
  0

  admin lütfen şu filmlerin adını yazdığın yern rengini değiştirirmisin okunmuyor. maviye boyamak zorunda kalıyoruz hep. lütfeeeenn

 4. Warrior diyor ki:
  0
  0

  Admin bilgileri daha net girsen filmlere ?
  imdb oyuncular vs vs gibi ?

  Otomatik mi çekiyor içeriklerin nedir.

 5. deniz durgun diyor ki:
  0
  0

  sık olmasada donem donem filmden sıkılsamda butunune baktıgımda dinlendirici bir filmdi..on numara bir film olmasada izlenebilir 6 numara bir hikaye..

 6. laris diyor ki:
  0
  0

  çok güzel bir film tavsiye ederimmmm


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.