İz Reç izle, İz Reç Filmini izle, İz Reç Türkçe Dublaj izle, İz Reç Hd izle

İz Reç izle

Film Açıklaması
İz Reç izle

Şeristan babaanne ağır bir hastalığa tutulur, ölümünün yaklaştığını anladığında son arzusunun da yerine getirilmesini ister: Doğduğu topraklara gömülmek... Oğlu Mirza yıllar önce terk edilen memlekete geri dönmek istemese de, bu isteği kabul eder. Başından beri bu yolculuğa karşı çıkan Hevi ile Şeristan ve Mirza trenle yola çıkarlar. Bu yolculuk hem tüm bir ömür boyunca saklanan bir sırra şahitlik edecektir hem de son 'görevi' yerine getirirken yaşanılan fedakarlıklara... Yavuz Ekinci’nin “İncir” adlı öyküsünden uyarlanarak, yönetmen Tayfur Aydın'ın senaryolaştırdığı film, topraklarından mecburen ayrılan insanların çektikleri acıları ve çileyi bir 'Ana'nın hayatı üzerinden anlatıyor... Çekimleri İstanbul, Diyarbakir ve Batman’da gerçekleştirilen filmin yapımcılığını Turker Korkmaz üstlenirken, görüntü yönetmenliğinde Emre Konuk'un , kurguda Selim Demirdelen'in ve müziklerde ise Mustafa Biber’in imzası var... JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. Amed diyor ki:
  0
  0

  İleri geri konuşan arkadarlar ..mavi..Jnovasınız nesiniz Turk kanalların daki bütün filim ler saçma deyilde bumu saçma herhalde ucu size dokundugu için böyle konusuyorsunuz..ayrıca kürtçe bilmiyorsanız filim hakında yorum yapmayın..Siz gidin behlül halkında yorum yapın …

 2. vedat diyor ki:
  0
  0

  siz ne gereksiz konusuyorsunuz kurtçe bilmiyorsun ne diye izliyorsun otur oturdugun yerde her bıji

 3. cengiz diyor ki:
  0
  0

  Hem Türkçe hemde Kürtçe bilmiyorsanız boşuna seyretmeye çalışmayın..

 4. İnova diyor ki:
  0
  0

  Ayrıca ben batmana,mardine gittim halk bu denli günlük hayatta kendi aralarında bile bu kadar kürtce konuşmuyor….flimde bazı şeyler baya abartılmış.

 5. İnova diyor ki:
  0
  0

  Sanırm konuşulan bazı yerlerdeki dil kürtce,neden tercüme edilmemiş…..nasıl anlayabileceğiz.

 6. mavi diyor ki:
  0
  0

  saçma bir film tercümeye dahi gerek duyulmamış hangı ülkede yasıyrz allah askına…..

 7. naim diyor ki:
  0
  0

  emeğinize sağlık. gercekten mukemmel bır flım..flim seksen beş dk idi ;ama verdığı mesajlar bir ömurdu…

 8. bayram diyor ki:
  0
  0

  sayın hocam emeğınıze sağlık ..yudumuzda yuzlerce köyler yakılıp binler insanımıza kıyılıp ve göçe sebep olmuşlardırr.. analarımızın acısına bır nebzede olsa azaltmiş ve dıle dökmuş oldunuz .. allah sızdan razı olsunn

 9. kerim diyor ki:
  0
  0

  emeginize saglik. konusu cok iyi. umarim daha iyileride olur.

 10. dehak diyor ki:
  0
  0

  film çok güzeldi emeğinize sağlık birde türkçe alt yazı yapsaydınınz harika olurdu


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.