Joe Black izle, Joe Black Filmini izle, Joe Black Türkçe Dublaj izle, Joe Black Hd izle

Joe Black Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Joe Black Türkçe Dublaj izle

William Parrish, oldukça zengin bir medya patronudur. Çok düzenli giden aile hayatı günün birinde karmakarışık olur. Çünkü Joe Black adında bir adam çıkmış ve Parrish'in güzel kızı Suzan'a aşık olmuştur. Ansızın gündeme gelen bu romantik ilişkinin sonuçları, hem Suzan hem de diğer aile bireyleri açısından çok karmaşık ve acı sonuçlar doğuracaktır. Kızının kalbini çalan bu genç ve yakışıklı delikanlı, gerçekte kimdir?Black ile Suzan arasındaki ilişki özel bir bağlılığa dönüşürken, Parrish de yavaş yavaş yaşamına veda etmeye hazırlanır. Fakat yaklaşmakta olan ayrılık herkes için üzücü olacak gibidir. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. hande diyor ki:
  0
  0

  2 kez izledim çok güzel film bence böyle azraile can kurban

 2. Nefret metin diyor ki:
  0
  0

  şu filme gitmek için lsie sınavlarımı kaçırıyordum as kalsın ilkidede kaçımamışım ilkide gitmişim izlemişim fena bir film bir insan azraille 3 gün geçire bilir mi ? gerçekten güzel ve etkiliğici teşekkürler admin admin keçke yeni bir eklenti koysan siteye isteyen istediği filmi yüksesin senin onayinla bence güzel olurdu ve sende yoğrulmazdın bence )


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.