Kadın Tuzağı izle, Kadın Tuzağı Filmini izle, Kadın Tuzağı Türkçe Dublaj izle, Kadın Tuzağı Hd izle

Kadın Tuzağı Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Kadın Tuzağı Türkçe Dublaj izle

23'üncü yüzyılın başları...New York şehrinin üçüncü seviye bölgelerinden birinde mavi saçlı, mavi gözyaşı ile ağlayan bir kadın yaşamaktadır. Adı Jill Bioskop'tur. Horus ; şahin başlı tanrı, evrenin diğer ucundan onunla buluşmaya gelecektir... Fakat onun bundan henüz haberi yoktur. Lordlar Horus'u ölüme mahkum etmişlerdir. Yaşayacak sadece 7 günü kalan Horus, bu zaman içinde Jill'i şehrin labirentlerinde bulup baştan çıkarmalıdır. Bunu gerçekleştirebilmek için bir insan bedenine ihtiyacı olan Horus, eski bir politik suçlu olan Alcide Nikopol'ü seçer.Nikopol 30 yıl önce New York'un segmentlerine ayrılması ile ilgili detaylı bilgiye sahip olduğu için dondurularak cezalandırılmıştır. Horus, Nikopol ve Jill Bioskop ... Bedenleri, sesleri ve hatıraları birbirine karışmış garip bir üçlü...Beklenmeyen ve ortaya çıkan tek şey ise aşk olacaktır. Bu arada tanrıların piramidi Manhattan'ın gökyüzüne varmıştır, bu arada uzaylılar gökdelenlerin tepesinde gizli bir plan yapmakta ve birinci seviyede insan olmayan bir seri katil sokaklarda dolaşmaktadır. Tüm bun olaylar seçimlerin yaklaşmakta olduğu şehrin senatörü Kyle Allgood Jr. ve yarı hayatlı polis Jonathan Froebe'yi korkutmak ve harekete geçirmek için yeterli olmuştur... JetFilmizle.Com Sunar iyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. Ashab diyor ki:
  0
  0

  Filmin konusu bumu yani saçma hemde aşırı saçma..

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/29.0.1547.76 Safari/537.36
  1.1.1.18

 2. Zeus58 diyor ki:
  0
  0

  filim berbat izlemeye demez

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.57 Safari/537.17
  88.252.75.51

 3. madmax diyor ki:
  0
  0

  güzelmi değilmi bu ne yaaa nasıl yorum yapılıyor ?

 4. erdal diyor ki:
  0
  0

  kalitesiz bir film ama kendini izlettiriyor
  teşbihte hata olmazsa güzel ama aptal bi kız gibi

 5. erdal diyor ki:
  0
  0

  bencede zamn kaygı kure kreler ::D

 6. usdacik diyor ki:
  0
  0

  coo0ok guzel bir filim
  Helal olsun admin

 7. mason diyor ki:
  0
  0

  Film Doların üzerinde olduğu gibi, Filmin afişindede belli tek göz Ve pramit ve yine abd dolarındaki kartal veyine abd dolarındaki yapraklar… = illuminati- Illuminati, (çoğul bir sözcük olup tekili Latince: illuminatus, Türkçe: aydınlanmış) tarihteki adıyla Bavyeralı Illuminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776’da kurulmuş gizli bir cemiyet

  http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0lluminati

 8. edanur diyor ki:
  0
  0

  çok güzel bir filimmmmmmmmmmmmmmmmm…

 9. FiLmkoLik diyor ki:
  0
  0

  SAKın izLemeyın Zaman KAYbı…


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.