Karbeyaz Filmi izle, Karbeyaz izle, Karbeyaz Full izle, Karbeyaz Partlı izle

Karbeyaz Filmi izle

Film Açıklaması
Karbeyaz Filmi izle

On yaşındaki Hasan, iki kardeşiyle yaşam mücadelesi vermektedir. Babası hapiste, annesi şehirde bakıcılık yapmaktadır. Hasan, yaptığı ayranı şoförlere satarak geçinmektedir. Hasan o gün yine ayran satmaya çalışır, ama kimse almaz, evin yolunu tutar. Kurt seslerini duyunca paniğe kapılır, çamura düşer. Annesi ani bir kararla, çocuklarını yanına dönmek üzere hareket eder, durağa gelir. Hasan'ı sorar ve karlar içindeki oğluna ulaşır.. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. yaseminbusra diyor ki:
  0
  0

  4.parta kadar toplam 5 cumle konusuldu. gercekten berbat bi film. zaman kaybı dedıklerı bu olsa gerek. fılmın yarısında arkadas uyudu o derece. sonunu bıle getıremedık

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.97 Safari/537.22
  95.10.206.23

 2. irem şen diyor ki:
  0
  0

  hemen hiç diyaloglara yer verilmemiş akıcı bir film değil

 3. orkun diyor ki:
  0
  0

  sadece vakit kaybı. ben bile daha iyisini çekerdim. konu ,işleyiş vasatın altında… sitenizde böyle 5.sınıf bile olmayan filmlere yer vermemelisiniz.


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.