Katil Filmini izle, Katil Filmi izle, Katil Türkçe Dublaj izle, Katil Full izle

Katil Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Katil Türkçe Dublaj izle

Birbirini tanımayan iki kadın... Eski Apartmanın 2. katında koridorun karşılıklı iki dairesinde oturuyorlar.Galia (Olga Kurylenko) bir suikastçi... Elinor (Ninette Tayeb) ise bir markette kasiyerlik yapıyor ve kocası tarafından dövülüyor.Onun da hayali, piyangoyu kazanmak ve acımasız kocasından uzaklara kaçmak... Bir kadını öldürmesi için emir alan Galia, bu emre karşı gelince ve Elinor hamile olduğunu öğrenince, iki kadın da hayatta kalmak ve özgürlük için savaşmaya karar verir. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. meryem diyor ki:
  0
  0

  film çok kötü değil çok çok mükemmelde değil boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz ben filmi aksiyon var diye izledim ama filmde kasvetli bi hava var film dramdan ibaret

  Mozilla/5.0 (Windows; Windows NT 5.1) AppleWebKit/534.23 (KHTML, like Gecko) Chrome/11.0.686.0 Safari/534.23
  95.14.41.167

 2. sharifov diyor ki:
  0
  0

  super


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.