Kızıl Savaşçılar izle, Kızıl Savaşçılar Başlangıç izle, Kızıl Savaşçılar Filmini izle, Kızıl Savaşçılar Türkçe Dublaj izle

Kızıl Savaşçılar Başlangıç Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Kızıl Savaşçılar Başlangıç Türkçe Dublaj izle

Alec Mason’ın Mars kolonilerine özgürlüğünü kazandırmasının üzerinden 25 yıl, düşmanlarının karısını öldürüp kızı Lyra’yı kaçırmasının üzerinden 12 yıl geçti. Alec’in hayatta kalan oğlu Jake Mason ve Red faction milislerinden bir tünellerin altını üstüne getirdikten sonra 25 yılın ardından kaçırılan kız kardeşinin hala hayatta olduğunu öğrenir. Çok güçlü bir düşman gezegen boyunca yayılırken Jake kız kardeşini aramaya koyulur fakat kız kardeşinin düşman tarafına geçip Red Faction ordusunu yok etmek isteyen bir düşman olduğunu fark eder. Şimdi Jake hem bu savaşla mücadele etmeli hem de bir şekilde ailesini yeniden bir araya getirmelidir.Red Faction Origins oyunundan esinlenilerek yapılmış olan filmde, Alec Mason’ın oğlu Jake’in kaçırılan kız kardeşini bulma girişimini ve öldürülen annesinin intikamını alma çabası anlatılıyor. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. ali diyor ki:
  0
  0

  berbat bir film..tavsiye etmem.zaman kaybı…koskoca bir film hurda deposunda başlıyor ve bitiyor..

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.72 Safari/537.36
  94.122.133.196

 2. catlakpro diyor ki:
  0
  0

  vaktiniz varsa izleyin. aradığınızı bulamaya bilirsiniz bu filim de 🙂


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.