Kod Adı JCVD izle, Kod Adı JCVD Filmini izle, Kod Adı JCVD Türkçe Dublaj izle, Kod Adı JCVD Hd izle

Kod Adı JCVD Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Kod Adı JCVD Türkçe Dublaj izle

Vergi problemleri ve kızının velâyet davası ile mücadele ederken, aksiyon filmlerinin yıldızı Jean Claude Van Damme huzuru ve sükûneti bulmak için doğduğu ülkeye geri dönecektir. JetFilmizle.Com Sunar İYi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. Gaddar diyor ki:
  0
  0

  Film aslında o kadar saçma değil.Çok güzel bir konusu var izleniyor ama sonunu çok kötü bitirmişler.Bi kişi çıkıp şahitlik yapamıyor mu o kadar rehine içinden.
  Film güzel ama en büyük sorun kim seslendirdiyse bi daha film falan seslendirmesin.En önemli yerlerde ses duyulmayacak şekilde azalıyor.Bazende aşırı derecede yükseliyor

 2. admin diyor ki:
  0
  0

  enis tanıdın seni bekle arıyorum

  Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; (R1 1.6); InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 1.1.4322; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)
  1.1.1.18

 3. Barış diyor ki:
  0
  0

  böle bi saçma filmi nasıl vizyona çımasına izin vermişler

 4. ahmet diyor ki:
  0
  0

  daha isini yapda senden i<liyel Lan !

 5. recep diyor ki:
  0
  0

  ÖMRÜMDE BU KADAR SAÇMA BİR FİLM İZLEMEDİM :))) RESMEN KENDİME GÜLÜYOMM :))

 6. korkmaz yener diyor ki:
  0
  0

  zaman kaybı


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.