Koşulsuz Sevgi izle, Koşulsuz Sevgi Filmini izle, Koşulsuz Sevgi Türkçe Dublaj izle, Koşulsuz Sevgi Hd izle

Koşulsuz Sevgi Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Koşulsuz Sevgi Türkçe Dublaj izle

Skunk Kuzey Londra'da ikamet eden şeker hastası bir kız. Fakat geçirdiği şiddetli ve olaylı yaz tatili sonrası, hayatındaki masumiyet de uçup gidecektir. Evi, mahallesi, okulu onun için bambaşka yerler haline gelir ; çocukluğunun belirsizliği yerini önce korkunç şüphelere ardından ani, nedensiz, neşeli bir keşmekeşe bırakır. Hem sinemada hem de sahne sanatlarında oyunculuk ve yönetmenlik yönleriyle tanınan Rufus Norris’in ilk sinema filmi olan yapım, Daniel Clay’in romanından Mark O'Rowe tarafından uyarlandı. 2012 Cannes Film Festivali Eleştirmenler Haftası'nda açılış filmi olarak gösterilen yapımın müzikleri de Damon Albarn imzasını taşıyor. Başrollerde ise Cillian Murphy, Tim Roth ve Robert Emms yer alıyor. Jetfilmizle.Com Sunar İyi SEyirler. İmbd :7.2/10 - 1969 oy

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. sanal yorum diyor ki:
  0
  0

  Film sizi duygu seline sokmuyor ama içinizde bir yerlere dokunuyor hele de anne babasanız.Tek bir yalanın nerelere gidebileceği kaç kişiyi etkileyebileceği çok yalın bir tarzda anlatılmış.

  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.2; WOW64; Trident/6.0)
  88.231.5.235

 2. aydan diyor ki:
  0
  0

  5-6 partlarda sorun var admin
  ayrıca sıkıcı bir flimdi tavsiye etmem izleyecek arkadaşlara

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.64 Safari/537.31
  85.98.133.230


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.