Project X Türkçe Dublaj izle HD

Project X Türkçe Dublaj izle HD

Film Açıklaması
Project X Türkçe Dublaj izle HD

Üç çılgın lise öğrencisi, kaybeden hallerinden kurtulmak ve biraz eğlenmek için büyük bir doğum günü partisi düzenlerler. Fakat gece ilerledikçe yüzlerce kişi partiye akın edecek ve işler çığırından çıkacaktır ve bu arada gündüzden beri kayıtta olan kamerayı da ellerinden düşürmeyeceklerdir...iyi seyirler jetfilmizle.com

Yapım: 2012 - ABD
IMDB Puanı: 6,7
Süre: 1 saat 28 dk.
Oyuncular: Thomas Mann(Thomas), Oliver Cooper(Costa), Jonathan Daniel Brown(JB), Dax Flame(Dax), Kirby Bliss Blanton(Kirby)
Senaryo: Michael Bacall , Matt Drake
Yönetmen: Nima Nourizadeh

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. huseyn diyor ki:
  0
  0

  filim coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook guzellll filim tesekkurler admin

 2. Yunus diyor ki:
  0
  0

  Filmi izleyince insan bi kopuyor harika müthiş bir film filmden sonra çıkın bi koşun 😀

 3. İsimsiz Kahraman diyor ki:
  0
  0

  Süperdi cidden 😀

 4. Volkan diyor ki:
  0
  0

  harika bir film. mutlaka izlenmeli 🙂

 5. yusuf diyor ki:
  0
  0

  güzel….eğlenceli

 6. selin diyor ki:
  0
  0

  Filmi izlemek bir yana dursun,sahneleri istediğiniz kadar ilerletin yine hiç bir şey yok.Bommmmmboş bir film.Zamanınız varsada izlemeyin.Yinede emekler için teşekkürler.

 7. HALIT diyor ki:
  0
  0

  10/10 baska bir diyecek laf yok


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.