Son İstasyon izle, Son İstasyon Filmini izle, Son İstasyon Full izle, Son İstasyon hd izle

Son İstasyon Filmi izle

Film Açıklaması
Son İstasyon Filmi izle

Ruhi taşrada küçük bir istasyonda emekliliğine gün sayan bir memurdur. Emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmek ise en büyük hayalidir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak gibi masum hayalleri vardır. Onların bu hayalleri bütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler. Ruhi’nin eşi ve annesiyle birlikte İstanbul’a gelmesiyle gelişen olaylar artık kimsenin kontrolünde değildir. Jetfilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. barış diyor ki:
  0
  0

  levent kırcadan saçma bi film daha zeki demirkubuz ve nuri bilge ceylanı taklit etmeye çalışmış ama mavi muammerden bile kötü iş çıkarmış

 2. mobilya diyor ki:
  0
  0

  GÜZEL BİR FİLMDİ HAYRANLIKLA İZLEDİM….

 3. mustafa diyor ki:
  0
  0

  levent kırcadan müthiş bir film.hayatı anlatan,hayatın içinden 10 üzerinden 10 puanlık süper bir film.herkesişn seyretmesini isterim.


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.