Tabu izle, Tabu Filmini izle, Tabu Türkçe Dublaj izle, Tabu Hd izle

Tabu Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Tabu Türkçe Dublaj izle

Ortadoğu kökenli, ancak müslüman olmayan bir baba ve kızının Amerika’nın banliyölerinden birisinde var olma çabasını anlatan film; cinsel uyanış, ırkçılık ve iki yüzlü ahlâk değerleri üzerine yapılmış, keyifli bir zihin jimnastiği. Jetfilmizle.Com Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. merve diyor ki:
  0
  0

  Rezalet! utanmadan da 13 yaşındaki bir çocuğun babası yaşındaki adamla müasebetini konu edinerek normalleştirme çabalları içersinde olmaları insani değerrllerin ne derece yozlaştığını sosyal sapma olarak nitellendirillmesi gereken bir durumun şahsi tercihler olarak lanse edilerek sapkın davranışlara toplumun sürüklenmesi insan haklarının ne derece ayaklar altına alındığının bir göstergesidir.

  Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 4.0.4; tr-tr; VP10 Build/IMM76L) AppleWebKit/534.30 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Safari/534.30
  141.101.104.224

 2. tuncer diyor ki:
  0
  0

  bidaha böyle oyunlara gelme admin sansüre hayır

 3. tuncer diyor ki:
  0
  0

  abi siz ne sansürcüsünüz böle bişey var mi admin sunu koy bunu kaldır herkes kendine

 4. PoYRaZ diyor ki:
  0
  0

  Mustafa serı bı sekılde ızledım yorumundan sonra Ders alıncak bısı goremedım t. sonra Hayla istemesı bumu derslık? sana gore oylese bısı demıyorum.

 5. PoYRaZ diyor ki:
  0
  0

  Neyse herkez bıldıgı gıbı davransın ben 2 parta kapadım. Benım dusuncem.Oda senın dusuncen

 6. PoYRaZ diyor ki:
  0
  0

  Bılıyom reis sende benı bılıyon genel olarak tum fılmlerde yorum vardır Ozel olarak Senın sıteyi takıp edıyorum D: Diger sitelere benzemıyor burası:)

 7. PoYRaZ diyor ki:
  0
  0

  onuda gecdım resıt bıle degıl bıze uymuyor

 8. PoYRaZ diyor ki:
  0
  0

  dolu valla oyle boyle degıl

 9. admin diyor ki:
  0
  0

  Poyraz izlemedim filmi ama varmi ya oyle çok +18 sahneler

 10. sena diyor ki:
  0
  0

  izlemeye değmez


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.