Truman Show izle, Truman Show Filmini izle, Truman Show Türkçe Dublaj izle, Truman Show Hd izle

Truman Show Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Truman Show Türkçe Dublaj izle

Oyuncular(Rol): Brian Delate(Truman'nın Babası), Holland Taylor(Truman'nın Annesi), Jim Carrey(Truman Burbank), Noah Emmerich(Marlon), Laura Linney(Meryl Burbank) Süre: 1 saat 41 dakika Truman çok güzel bir adada yaşamaktadır... Fakat bu ada, Truman dışında her şeyin sahte olduğu bir ortamdır ve doğduğu günden itibaren devamlı olarak seyirciler tarafından izlenmiştir. Truman, bunun hiç farkında olmaz, ta ki öldüğünü sandığı babasını görene dek. JetFilmizle.Net sunar İyi seyirler.

Yapım: 1998
IMDB Puanı: 8,1
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. admin diyor ki:
  0
  0

  Film güncellenmiştir iyi seyirler arkadaşlar

 2. turkan diyor ki:
  0
  0

  bu film de sorun var açılmıyor sanırım sayfa sahipleri ilgilenmyrlar

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/31.0.1650.63 Safari/537.36
  1.1.1.18

 3. Ziray diyor ki:
  0
  0

  Cok iyi bir film tavsiye ederim.

 4. Haluk diyor ki:
  0
  0

  İşte benim filmim yada filmde anlatılan bizim hayatımız. Müptelası olacağınız bir film bir kere izlemeniz bağımlısı olmanız için yeter. Kült film işte tamda budur. Admin bu filmi kaldırmayın bu filmi sitede tutmak bir amme hizmetidir.

 5. ege diyor ki:
  0
  0

  İnanilmaz bir film, eski bir yapim ama jim carrey nin en iyi filmlerinden biri,Konusu Biraz felsefi ama insan in duygularinin nasil kandirilabilecegini gösteriyor , tıpkı matrix gibi sadece daha az teknoloji ile…Film de verilen diger ufak bir mesaj ise televizyon ve türevlerine ne kadar bagimli oldugumuz.. Her neyse şiddetle tavsiye ederim. İyi seyirler 🙂


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.