Veronika Ölmek İstiyor izle, Veronika Ölmek İstiyor Filmini izle, Veronika Ölmek İstiyor Türkçe Dublaj izle, Veronika Ölmek İstiyor Full izle

Veronika Ölmek İstiyor izle Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Veronika Ölmek İstiyor izle Türkçe Dublaj izle

Veronica 20li yaşlarında ve güzel görünmek, iyi bir işe sahip olmak ve ortalama bir standartta yaşamak gibi gereken herşeye sahip görünen bir kadındır.. Ama bir gün intahar etmeye karar verir.. Başarısız olur ve gözlerini bir akıl hastanesinde açar.. Doktorunun ona sözLediği iLk şey ise 1 hafta gibi kısa bir ömrü kaldığıdır. Bu süre zarfında ise akıl hastanesinde kaLacaktır.. Hatanede geçirdiği zamanlar Verinoca için bir yeniden uyanış niteliğinde olacaktır, bildiğini zannettiği gerçekleri tekrar gözden geçirecek, kendisini ve aşkı yeniden keşfedecektir. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. aylin diyor ki:
  0
  0

  muhteşem bi film.süperr olmuş

 2. livelines diyor ki:
  0
  0

  filmin sonu sürpriz oldu 10/8.

 3. sevdalin diyor ki:
  0
  0

  cok gizel bir filim gercekten


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.