Yeryüzündeki Son Aşk izle, Yeryüzündeki Son Aşk Filmini izle, Yeryüzündeki Son Aşk Full izle, Yeryüzündeki Son Aşk Türkçe Dublaj izle

Yeryüzündeki Son Aşk Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Yeryüzündeki Son Aşk Türkçe Dublaj izle

Perfect Sense, başarılı bir şefin (Ewan McGregor) ve bir bilim insanının (Eva Green) akılları ve algıları zorlayan modern aşk hikayesini konu alıyor. JetFilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. Gül diyor ki:
  0
  0

  Öncelikle kötü bir film değil fakat aşk adına bir şey yok konuyu ilginç bir yere bağlamış ama harika bir film değil izlemesenizde olur.

  Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 4.4.2; tr-tr; GT-N7100 Build/KOT49H) AppleWebKit/534.30 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/534.30
  141.101.105.185

 2. başak diyor ki:
  0
  0

  çarpıcı,konu olarak fantastik,duygular:sevginin herşeye ilaç olduğu.beni derinden etkileyen bir filmdi.güzel filmdi. tavsiye ederim.

 3. umit diyor ki:
  0
  0

  saçma sıkıcı bir film türünün no olduğu bile belli değil.

 4. gece diyor ki:
  0
  0

  aşk adına fazla birşey beklemeyin.Ama konu olarak çok yaratıcı.

 5. Karanlık diyor ki:
  0
  0

  10/10


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.