Yılan Gözler izle, Yılan Gözler Filmini izle, Yılan Gözler Türkçe Dublaj izle, Yılan Gözler Hd izle

Yılan Gözler Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Yılan Gözler Türkçe Dublaj izle

Adı lekelenmiş olan polis dedektifi Rick Santoro,Ağır siklet maçını izlemek üzere eski arkadaşı olan Kevin Dunne ile buluşur. Geçmişte denizci olan Dunne şimdi savunma Bakanlığı'nda çalışan yüksek türbeli bürokrattır. Bakan da bu maçı izleyenlerdendir.Fakat bakan maç esnasında suikast yüzünden ölmesi,Bütün salonu birbirine katar.Bir anda,salonda bulunan ondörtbin kişi cinayetin tanığı ve sanığı oluverirler.Rick, bu olayı çözerse sahip olacağı ünün etkisi ile hemen olaylara dalarken Kevin'ın ise tek düşüncesi,kariyerini kurtarmak olacaktır. Jetfilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. ayşe diyor ki:
  0
  0

  beklediğim kadar güzel değildi.

  Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; InfoPath.2; .NET4.0C)
  85.106.129.160

 2. HASAN diyor ki:
  0
  0

  izlenebilecek en güzel filimlerden harika

 3. cenk diyor ki:
  0
  0

  değişik guzel bır fılm ızlenilebilir


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.