Yıldız Şehri Ruhani Bir Yolculuk izle, Yıldız Şehri Ruhani Bir Yolculuk Filmini izle, Yıldız Şehri Ruhani Bir Yolculuk Türkçe Dublaj izle, Yıldız Şehri Ruhani Bir Yolculuk Hd izle

Yıldız Şehri Ruhani Bir Yolculuk Türkçe Dublaj izle

Film Açıklaması
Yıldız Şehri Ruhani Bir Yolculuk Türkçe Dublaj izle

Nosso Lar adındaki ruhani bir şehirde yaşayan doktor André Luiz'nin hayatı.... Doktor André Luiz ölür ve arafta Umbral adında bir yerde uyanır. Buradan kurtarılıp Nosso Lar'a kaçırılır. Burada herkes kardeşçe, huzur içinde yaşamaktadır. Jet Filmizle.COm Sunar İyi SEyirler.

Yapım:
IMDB Puanı:
Senaryo:
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle

 1. Anonim diyor ki:
  0
  0

  çok güzel bir film zaten böyle şeylere inanan keyif alır seyreder güzel gerçek şeylere açık olmak lazım.Kapalı beynimizin alanlarını çalıştıran düşündüren filmler çoğalsın.

 2. merve diyor ki:
  0
  0

  3 part inmiyor yardım

  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:22.0) Gecko/20100101 Firefox/22.0
  85.107.60.85

 3. mert diyor ki:
  0
  0

  Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0)
  1.1.1.18

 4. Ercan diyor ki:
  0
  0

  Güzel film, emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler…

  Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/6.0)
  1.1.1.18

 5. oğuzhan diyor ki:
  0
  0

  beş dakikada izledim, zaten ne anlattığını biliyodum. bu tür filmler 21 aralıktan sonra dahada çoğalcak. filmde kısaca zamanımıza kadar insanlar tarafından uydurulmuş yada saptırılmış inanışlardaki ölüm sonrası hayat senaryolarının harmanlanmış şekli

 6. caner diyor ki:
  0
  0

  Tırt daldan dala bi film cok saçma vede yapay yapılmış hic bi gerçekcilik yok

  ama elinize saglık admin

 7. toprak diyor ki:
  0
  0

  fılım sardı hos neyse kendınıze ıyı bakın bye

 8. fatih au diyor ki:
  0
  0

  ote alem hakkin da en ufak bir fikrin varmi kardesim sacmaligin luzumu yok jamescoco ote alem yaratilanlarin degil yaratanin mantigiyla anlasilir ve hareket eder inancin nedir bilmiyorum herkezin inanci kendine ama musluman’san KURAN’i oku ih tiyacin olacak tum bilgi orda ve her dilde yazili KURAN var. film lerden alinan fikirlerle aklini yonetme dunya hayati ve ahiret hayati film degil hicde benzemez……………..

 9. jamescoco diyor ki:
  0
  0

  ortada sanatsal bişey varsa ve yahudiler yada masonlar tarafından oluşturulup bizlerin seyirlerine sunulmuşsa bile emeğe saygı deyip yahudi propagandası yok hristiyan misyonerizmi yada vs. gibi etiketlerle yorumladığınız filmleri kirletmeyin. zaman ve emek harcadıkları için teşekkür edin.. film çok etkileyici ve aman aman değildi. ama öte alem hakkında farklı bir bakış açısı kazandırıp uygun bir mantık çerçevesi içinde düşündüğünüzde keyif verici bir eser. admine ve emeği geçenlere sonsuz saygı ve şükranlar…:):)) iyi seyirler dilerim..

 10. Fatih diyor ki:
  0
  0

  Çok Saçma bir filim izlemeyin bence gizemli adaya yolculuk var onu izleyin daha iyi …

 11. betül diyor ki:
  0
  0

  güzel film ama filmde israil propagandası da eksik edilmemiş

 12. Muhammet diyor ki:
  0
  0

  Tamamen yahudi inancına yönelik bir film.tavsiye etmem

 13. ogün gürcan diyor ki:
  0
  0

  cok güzel bir film tavsiye ederim


Bu sitede yer alan tüm filmler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu site kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir filmin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif kanıtlayıcı belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.