Anaconda – Anakonda 4 (2009)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Anaconda – Anakonda 4 (2009)

Anaconda – Anakonda 4 (2009)

Genetik olarak değişime uğramış ve eskisinden çok daha büyük bir hal almış olan Anaconda, bu yepyeni aksiyon ve korku yüklü versiyonu ile karşınızda. Ölmek üzere olan önemli bir iş adamı (Emmy Ödülü adayı John Rhys Davies) bir doktorla anlaşır ve lanetli orkideleri korumak için laboratuvar ortamında bebek bir yılan yetiştirir. Bir gece aniden büyüyen yılan önüne çıkan her şeyi yok eder ve güzel virüs bilimci Amanda (Crystal Allen) onu durdurmak için her şeyini ortaya koyar.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (2 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi : 11-09-2018
Vizyon Tarihi : 28-02-2009
Ayrıca Film Böyle Tanınır : Anaconda 4, Anacondas 4: Trail of Blood, Anacondas: Trail of Blood, Anaconda 4: Rastro de sangre, Anaconda 4: sur la piste du sang, Anacondas: Ihni aimatos, Ανακόντας: Ίχνη αίματος, Anakonda 4: Vérvonal, Anaconda - Sentiero di sangue, Anaconda: rastro de sangre, Anakonda 4: Krwawe slady, Anakondy: Krwawe ślady, Anaconda - Rasto de Sangue, Anaconda 4: Drumul sângelui, Anakonda 4: Trag krvi, Анаконда 4: Кровавый след
Yapım : Bükreş, Romanya ()
Film Müzikleri : Garry Johnston - Concerto 1052 for Harpsichord
Filmin Çekim yapıldı ülke : Bükreş, Romanya
Filmin Resmi Facebook adresi : https://www.facebook.com/anacondamovies/

Bunu seven insanlar aynı zamanda bunları da sevdi...
Film Resimleri

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle